witryny do lodów i ciast
kompaktowa maszyna do małych lodziarni, cukierni, piekarni
witryny do ciast

Wszystko o dystrybutorze konserwatorów do lodów | REMGO-TECH

strona główna / Firma / O firmie

Od ponad 20 lat REMGO-TECH kreuje swój wizerunek jako firmy solidnej, dobrze prosperującej i cieszącej się uznaniem dużej liczby klientów w całej Polski. Tak długa działalność w branży urządzeń wyposażenia lodziarni sprawiła, że jesteśmy doceniani za naszą fachowość oraz doskonałe rozeznanie w światowym rynku urządzeń do przechowywania lodów i maszyn do produkcji lodów. Obserwujemy najnowsze trendy wśród producentów urządzeń do lodziarni i jeśli ocenimy je pozytywne, to wprowadzamy na nasz rynek. Specjalizujemy się w sprzedaży urządzeń najwyższej jakości, które sprawiają, że lodziarnie i cukiernie mogą pracować komfortowo i sprzedawać swoje produkty świeże i odpowiednio wyeksponowane. Sprzedajemy maszyny cenionych na świecie firmy takich jak: TECHNOGEL, ItalProget i Techfrost.

Naprawy maszyn do lodów

Już od samego początku naszej działalności postanowiliśmy rozwijać firmę i zdynamizować jej działanie poprzez rozbudowę serwisu maszyn i urządzeń do produkcji i przechowywania lodów. Mając na uwadze chęć owocnej współpracy ze stałymi, jak i nowymi klientami, pragniemy, aby każdy, kto zakupi u nas maszynę, otrzymał serwis na najwyższym poziomie. Wykonujemy serwis maszyn do lodów oraz w przypadku awarii szybką i skuteczną naprawę maszyn do lodów. Korzystając z naszego serwisu macie Państwo pewność, że zostanie on przeprowadzony w sposób profesjonalny oraz jak najszybciej, tak by nie zakłócać pracy działalności naszych kontrahentów. 

Mamy nadzieję, że ta strona internetowa zachęci Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy otwarci na współpracę, gwarantując całkowitą satysfakcję. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!